Teodolity

Teodolity to jedne z podstawowych instrumentów geodezyjnych. Służą do pomiaru kątów poziomych i kątów pionowych.

W ofercie znajdziesz teodolity elektroniczne marki SOUTH, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem w Polsce.

Najnowsze teodolity w naszym geodezyjnym sklepie internetowym:

Przegląd – Teodolity South

Teodolit serii ET SOUTH

Teodolity South ET i ETL

Nowoczesny i wydajny teodolit elektroniczny z klawiaturą i wyświetlaczem LCD po obu stronach lunety. W zależności od modelu, dokładność kątowa wynosi 2″ lub 5″. W modelach ETL wbudowany laser celujący i pion laserowy. Punkt lasera celującego jest idealnie zbieżny ze środkiem krzyża nitek lunety. Niezawodny, sprawdzony na rynku teodolit o wszechstronnym zastosowaniu w geodezji i budownictwie – w dobrej cenie.

Teodolit NT-023 SOUTH

Teodolity South NT-023

Wielofunkcyjny i innowacyjny teodolit o przełomowej funkcjonalności, w którym, oprócz standardowych funkcji właściwych dla teodolitu, otrzymujesz możliwość zmierzenia odległości do 300m! Standardowym wyposażeniem instrumentu jest też laser celujący i pion laserowy oraz programy pomiarowe. Teodolit NT-023 posiada też funkcję tyczenia osi.


Istnieje możliwość zlecenia sprawdzenia teodolitu w naszym laboratorium kontrolno-pomiarowym i wystawienia świadectwa wzorcowania.

Procedury sprawdzenia są całkowicie zgodne z pełną procedurą kontroli dokładności kątowej teodolitów według normy PN-ISO 17123-3: „Optyka i Instrumenty Optyczne – terenowe procedury testowania instrumentów geodezyjnych i pomiarowych. Teodolity”.