Kontrolery geodezyjne

Kontrolery terenowe mają za zadanie wspomagać pomiary z użyciem instrumentów geodezyjnych, takich jak odbiorniki GPS GNSS RTK czy tachimetry elektroniczne, w tym stacje zrobotyzowane.

Najnowsze kontrolery w naszym geodezyjnym sklepie internetowym:

Kontrolery są specjalnie wyposażone w odpowiednie moduły, funkcje i oprogramowanie gwarantujące właściwą współpracę i komunikację między instrumentami pomiarowymi, wygodne zarządzanie projektami pomiarowymi, wymianę danych, wstępne ich opracowanie i przygotowanie do dalszego post-processingu na komputerach PC, np. w profesjonalnych programach projektowych.

W zależności od modelu, kontrolery geodezyjne zapewniają łączność komórkową, bezprzewodową typu WiFi, Bluetooth, a także komunikację radiową. Kontrolery GIS mają zintegrowane chipy GNSS.

Kontrolery terenowe z naszej oferty są odporne na wodę i pył, a także upadki na beton. Mamy w ofercie także modele „pancerne”, które będą niezakłócenie pracowały nawet po kąpieli w wodzie.

Szczególnym typem kontrolera są tablety przemysłowe, odpowiednio wzmocnione i równie odporne jak ich mniejsze odpowiedniki. Tablet daje duży komfort obsługi programów ze względu na duży rozmiar ekranu.

Nasza oferta obejmuje kontrolery geodezyjne pracujące na systemach Windows i Android. Modele z systemem Windows są idealną platformą pod zaawansowane oprogramowanie do pomiarów terenowych, m.in. Carlson SurvCE, MicroSurvey FieldGenius, South EGStar, itp., które dodatkowo zwiększają możliwości mierniczych podczas robót pomiarowych.