Kategoria: Produkty GPS GNSS, odbiorniki geodezyjne GPS

Odbiorniki GPS GNSS

Zaawansowane odbiorniki GPS GNSS do zastosowań geodezyjnych przy pomiarach pozycji. Nieodzowne przy wyznaczaniu współrzędnych podczas pomiarów geodezyjnych, budowlanych, gromadzenia danych GIS, a także w leśnictwie, rolnictwie, itp.

Mamy dla ciebie szeroki wybór geodezyjnych odbiorników GPS GNSS marki SOUTH, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem w Polsce.

Zapewniamy fachowy dobór rozwiązań pomiarowych GPS GNSS dopasowanych do twoich indywidualnych potrzeb, a także szkolenie i pełne wsparcie techniczne.

Najnowsze odbiorniki GPS GNSS w naszym geodezyjnym sklepie internetowym:


Przegląd geodezyjnych odbiorników GPS GNSS marki South

Odbiornik GPS GNSS South INNO7

South INNO7

Inteligentny odbiornik geodezyjny GPS GNSS do pomiarów RTK z szybkim sensorem IMU, umożliwiającym pomiar przy tyczce wychylonej do 60° oraz podczas wstrząsów i modułem sieci 5G, pozwalającej na szybką obsługę ogromnej ilości danych.

GPS GNSS INNO7 pracuje na systemie Linux, posiada kolorowy, dotykowy ekran, korzysta z protokołu FarLink, zwiększającego zasięg łączności radiowej do 15km.

South Galaxy G7

Lekki i niewielkich rozmiarów odbiornik geodezyjny GPS GNSS.

Idealny do realizacji pomiarów RTK, umożliwia pomiar przy tyczce wychylonej do 60° dzięki funkcji IMU.

Odbiornik korzysta z protokołu FarLink, umożliwiającego zasięg łączności radiowej do 5km przy minimalnym zapotrzebowaniu na energię oraz pracuje na stabilnym systemie Linux.

Odbiornik GPS GNSS South Galaxy G7 C
Odbiornik GPS GNSS South Galaxy G3

South Galaxy G3

Niewielki i ultra lekki odbiornik GPS GNSS do pomiarów RTK.

Posiada w pełni zintegrowany design, przekładający się na wysoką oszczędność energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji w pozycjonowaniu i dużego zasięgu łączności radiowej.

South Galaxy G2

Ultra lekki odbiornik geodezyjny GPS GNSS o miniaturowych rozmiarach.

Do realizacji pomiarów RTK, wyposażony w sensor IMU, umożliwiającym pomiar przy tyczce wychylonej do 60° oraz podczas wstrząsów.

GPS GNSS Galaxy G2 pracuje na systemie Linux, korzysta z protokołu FarLink, umożliwiającego zasięg łączności radiowej do 8km przy minimalnym zapotrzebowaniu na energię.

Odbiornik GPS GNSS South Galaxy G7 C