Kategoria produktów: Lasery budowlane, lasery rotacyjne, lasery krzyżowe, lasery płaszczyznowe, lasery 3D

Lasery budowlane

Szczególnym rodzajem niwelatorów, wykorzystywanych na budowach, przy remontach, pracach wykończeniowych i ogrodowych, są lasery budowlane, zwane też niwelatorami laserowymi.

W segmencie laserów budowlanych wyróżniamy lasery punktowe, liniowe, krzyżowe, płaszczyznowe, 3D, 360°, jak również lasery rotacyjne oraz kombinacje wcześniej wymienionych.

Najnowsze lasery budowlane w naszym geodezyjnym sklepie internetowym:

Lasery budowlane liniowo-krzyżowe

Profesjonalne i pół-profesjonalne urządzenia do robót niwelacyjnych dla budowlańców, architektów, ekip remontowych, jak również majsterkowiczów.

W zależności od modelu, służą do wyznaczania idealnych linii poziomych i pionowych, punktów pionu góra/dół, kątów prostych oraz płaszczyzn, w tym nachylonych pod zadanym kątem. Dzięki temu sprawdzą się zarówno przy budowlanych pracach wykończeniowych, jak i aranżacji wnętrz.

Lasery liniowe, krzyżowe, płaszczyznowe Laserliner

Ułatwią ci wykonanie różnorakich zadań: od wyrównywania elementów dekoracyjnych w pomieszczeniach czy kołkowania ścian, przez kładzenie płytek, paneli, wykonywanie wylewek i spadków, po montaż elementów suchej zabudowy, szaf, wstawianie ścianek działowych, drzwi, okien, stawiania murków i budowę chodników w ogrodzie itp.

Oferujemy duży wybór laserów budowlanych niemieckiej marki Laserliner, w tym:

  • Lasery punktowe, liniowe i 90°, ścienne i podłogowe
  • Lasery liniowo-krzyżowe kompaktowe
  • Lasery liniowo-krzyżowe do niwelacji
  • Lasery płaszczyznowo-krzyżowe 360° i 3D
  • Lasery krzyżowe precyzyjne i profesjonalne

Rotacyjne lasery budowlane

Dzięki laserowym niwelatorom obrotowym wyznaczysz idealne płaszczyzny poziome, pionowe, a także płaszczyzny spadków o określonym nachyleniu.

Lasery rotacyjne Laserliner

W naszej ofercie znajdziesz lasery klasy pół-profesjonalnej, profesjonalnej oraz przemysłowej do robót wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Współpraca z odbiornikami lasera – funkcje RX-Ready i GRX-Ready

Odbiornik lasera wykrywa promień lasera w każdych warunkach oświetleniowych i przy robotach niwelacyjnych na zewnątrz. Jednocześnie znacznie zwiększają zasięg niwelatora, wychwytując laser na dużą odległość.

Odbiorniki lasera można mocować do łat niwelacyjnych, a większość także bezpośrednio do metalowych elementów (mocowania magnetyczne). Mogą także pełnić funkcję pilota zdalnego sterowania funkcjami niwelatora.

Oferujemy odbiorniki do laserów czerwonych i zielonych.

Profesjonalny system sterowania maszyn

Rodzaj odbiornika 360°, który – we współpracy z rotacyjnym niwelatorem laserowym i umieszczony na maszynie budowlanej typu: koparka, spychacz, itp. – stale kontroluje właściwą wysokość i prowadzi maszynę na zadany poziom lub głębokość np. podczas wyrównywania terenu.

System sterowania maszyn - 035.00A SensoPilot Laserliner - specjalistyczny odbiornik lasera

Funkcje i technologie stosowane w laserach budowlanych liniowo-krzyżowych i rotacyjnych Laserliner