Tachimetry

Tachimetr to podstawowy instrument geodezyjny do pomiaru kątów, odległości i współrzędnych.

Dzisiejsze tachimetry elektroniczne są zaawansowanymi instrumentami pomiarowymi, a w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb: zarówno klasyczne tachimetry mierzące na lustro, jak i tachimetry bezlustrowe z dalmierzem EDM, a także tachimetry zrobotyzowane, obsługiwane jednoosobowo.

Oprócz tego w ofercie SOUTH znajdziesz tachimetry mogące współpracować z odbiornikami geodezyjnymi GPS GNSS, a także z kontrolerami.

Najnowsze modele tachimetrów w naszym geodezyjnym sklepie internetowym

Krótki przegląd dostępnych na rynku serii tachimetrów South

Tachimetry elektroniczne South rodzina N41 / N40 / N4

Zaawansowane instrumenty geodezyjne, idealne do robót pomiarowych przy wydrążeniach, budowie i odnawianiu tuneli. Współpracują z kontrolerami przez Bluetooth 4.0. Zależnie od modelu, zasięg pomiaru odległości bez lustra do 1000m z dokładnością do ±1mm+1ppm, maksymalna dokładność kątowa 1″.

south_n4_broszura_pl_email

Pobierz broszurę South N41 / N40 / N4

Tachimetry elektroniczne South serie N9 i N70 / N7

Tachimetry o specjalności: budowa tuneli oraz wszelkiego rodzaju monitoring i kontrola zniekształceń budowli naziemnych i podziemnych. Dotykowy ekran, system Windows, łączność WiFi i Bluetooth. W zależności od modelu, zasięg pomiaru odległości bez użycia pryzmatu do 1000m z dokładnością ±1mm+1ppm.

south_n7_n70_n9_broszura_pl_email

Pobierz broszurę – tachimetry elektroniczne South N9 / N70 / N7

Tachimetry elektroniczne South serii N3

Zaawansowane tachimetry bezlustrowe, o maksymalnym zasięgu do 600m, dokładność pomiaru odległości ±2mm+2ppm, pomiar kątów z dokładnością 2″. Boczny przycisk Hot Button EDM, touch screen z graficznym interfejsem, moduł drogowy, a także obsługa USB i SD. Na pokładzie oprogramowanie pomiarowe.

south_n3_broszura_pl_email

Pobierz broszurę – tachimetry elektroniczne South N3

Tachimetry elektroniczne South rodzina N8 / N80

Mierz bezlustrowo do 1000m (lub 600m) tachimetrem z funkcją ultraszybkiego pomiaru! Dokładność pomiaru odległości do ±2mm+2ppm, dokładność pomiaru kątów 2″. Tachimetry bogate w programy pomiarowe, wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT, czytelny w ostrym słońcu oraz zestaw inteligentnych czujników.

south_n8_n80_broszura_pl_email

Pobierz broszurę – tachimetry elektroniczne South N8 / N80

Tachimetry elektroniczne seria N6

Proste w obsłudze, solidne i niezawodne tachimetry do użytku przemysłowego. Pomiar odległości klasycznie na lustro do 5km oraz bezlustrowo do 600m. Dokładność pomiaru odległości do ±2mm+2ppm a pomiaru kątów 2″ lub 5″ (zależnie od modelu). Obsługuje karty pamięci SD, posiada złącze USB.

south_n6_broszura_pl_email

Pobierz broszurę – tachimetry elektroniczne South N6

SOUTH Exclusive Dealer & Service

Logo marki South

Właścicielem sklepu internetowego GeoMarket.pl jest firma GEOMATIX Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor i autoryzowany serwis SOUTH w Polsce.

Logo Geomatix Sp. z o.o.

Istniejemy od ponad 20 lat, a jakość naszych usług potwierdza certyfikat ISO9001.