Marki

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, oferujemy pomiarowe instrumenty geodezyjne, akcesoria geodezyjne, budowlane urządzenia pomiarowe oraz akcesoria miernicze dla budowlańców sprawdzonych marek, istniejących na rynku od wielu lat.

South

Logo marki South

Marka z 30-letnią historią. Producent instrumentów geodezyjnych: tachimetrów, teodolitów, pionowników, niwelatorów optycznych i cyfrowych, geodezyjnych odbiorników GPS GNSS, dronów, kontrolerów, jak i osprzętu geodezyjnego: statywów, tyczek, łat niwelacyjnych, pryzmatów. Prócz tego South produkuje budowlane lasery rotacyjne i krzyżowe, dalmierze ręczne, drogomierze itp. Sprzęt pomiarowy South charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny i została sprawdzona w terenie przez wielu naszych zadowolonych Klientów.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem marki South w Polsce, zapewniamy profesjonalne doradztwo, szkolenia, pełne wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Laserliner

Logo marki Laserliner

Laserliner to marka specjalizująca się w produkcji innowacyjnych urządzeń pomiarowych i akcesoriów pomiarowych dla geodetów, budowlańców, remontowców, architektów, jak również pasjonatów majsterkowania. Od ponad ćwierć wieku dostarcza wysokiej jakości niwelatory, lasery budowlane rotacyjne, krzyżowe, liniowe, płaszczyznowe, 3D, a także dalmierze, drogomierze, urządzenia do pomiarów warunków środowiska, sondy video, lokalizatory, poziomice, kątomierze, akcesoria typu statywy, łaty, odbiorniki laserów itp.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem marki Laserliner w Polsce, zapewniamy profesjonalne doradztwo, szkolenia, pełne wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nedo

Logo marki Nedo

Nedo, w środowisku geodetów i budowlańców, jest marką doskonale znaną z jakości produktów. To producent z tradycjami, od ponad 115 lat dostarcza instrumenty i narzędzia pomiarowe: niwelatory, teodolity, lasery, drogomierze, przymiary, kątomierze, łaty niwelacyjne, statywy i inne akcesoria pomiarowe.