Radiotelefony

Radiotelefony PMR446 sprawdzą się zarówno podczas robót geodezyjnych i budowlanych, jak i po pracy, gdy spędzasz czas poza domem na wyprawach, wycieczkach, wędrówkach, biwakach, czy podczas uprawiania sportu.

Najnowsze radiotelefony w naszym geodezyjnym sklepie internetowym:

W naszej ofercie posiadamy radiotelefony Motorola z rodziny TLKR™ oraz TALKABOUT™. Zróżnicowany dla różnych modeli tych rodzin radiotelefonów zasięg od 4km nawet do 10km, ilość funkcji – od podstawowych po zaawansowane, stopień wytrzymałości, da ci możliwość wybrania walkie-talkie dostosowanej do twoich potrzeb i trybu życia.

Walkie-talkie Motorola sprawdzają się nie tylko podczas robót geodezyjnych w terenie, wypraw, uprawiania sportów czy wówczas, gdy chcemy pozostać w kontakcie z rodziną w tak prozaicznych sytuacjach jak zakupy, plaża albo zabawa w ogrodzie. Mogą również służyć jako elektroniczna niania dzięki funkcji nasłuchu pomieszczenia, w którym np. przebywa twoje dziecko.

Radiotelefony Motorola z rodziny TLKR™ i TALKABOUT™ są radiami PMR446 co oznacza, że nie wymagają starania się o zezwolenia ani licencji na ich użytkowanie.

Wszystkie rozmowy przez radiotelefony są bezpłatne.