Poziomice elektroniczne DigiLevel - precyzyjne wyznaczanie poziomów i skosów

Jak dokładnie wyznaczyć poziom? Jak precyzyjnie ustawić skosy? W jaki sposób idealnie ustawić w pionie ściankę działową?

Na powyższe pytania odpowiedź jest jedna - precyzyjna poziomica elektroniczna DigiLevel od Laserliner.

 

Teraz aż 4 lata gwarancji na wybrane produkty Laserliner!

 

 

Poziomice elektroniczne DigiLevel Plus

Poziomice elektroniczne DigiLevel LaserlinerCechuje je wysoka dokładność, zostały wyposażone w duży, czytelny wyświetlacz LCD. Dzięki niemu z łatwością wyznaczysz odpowiednie spadki, pion i poziom i to aż w trzech jednostkach pomiarowych do wyboru!

Obudowa poziomicy wykonana z tworzywa, została specjalnie wzmocniona metalową ramką co sprawia, że domowe remonty nie są jej straszne. Funkcje: przenoszenia pomiaru, a także zapisywania kilku pomiarów przydadzą się podczas wykonywania poręczy schodów lub skosów poddaszy.

A dla nieufnych - dwie, duże libelle, dzięki którym łatwo skontrolujesz odczyt wyświetlacza.

 

Poziomice DigiLevel Pro - wybór profesjonalistów

DigiLevel Pro - profesjonalna poziomica elektroniczna

Specjalnie wzmocniona, metalowa obudowa tej poziomicy czyni ją jedną z najbardziej wytrzymałych poziomic na rynku! W model DigiLevel Pro wbudowano też laser, działający jako optyczne przedłużenie poziomicy, wspomagające precyzyjne wyznaczanie poziomów, nachyleń i kątów. Magnesy mocujące poziomicę do dowolnego metalowego elementu, duży wyświetlacz obracający widok, gdy poziomica jest "do góry nogami", możliwość wyboru jednostek pomiarowych.

Z przyrządami Laserliner - remonty to czysta przyjemność!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl