SOUTH - Twój Właściwy Kierunek!

Geodezyjne odbiorniki GPS | GNSS do pomiarów RTK | Systemy GIS | GPS SOUTH | Kontrolery

 

NOWOŚĆ! Inteligentny GPS GNSS RTK GALAXY G6 SOUTH

Inteligentny odbiornik GPS GNSS RTK GALAXY G6 SOUTH

GPS geodezyjny, który da ci ogromne możliwości. Dokładność pomiarów RTK H:±8mm+1ppm i V:±15mm+1ppm, szczelność IP68, wytrzyma upadek z 3m na beton. Pracuje na stabilnym i szybkim systemie Linux. Posiada zróżnicowane możliwości komunikacji bezprzewodowej, które w kombinacji z usługami internetowymi typu Cloud czy Web UI gwarantują ci wygodę i większą efektywność wszelkich robót pomiarowych. Zaawansowane, inteligentne technologie, jakimi jest naszpikowany ten odbiornik i szeroki wachlarz funkcji, jakie oferuje SOUTH GALAXY G6, bez wątpienia stawiają ten model w światowej czołówce odbiorników GNSS do pomiarów RTK!

Dowiedz się więcej Pobierz broszurę Zapytaj o cenę

 

NOWOŚĆ! GPS GNSS RTK Galaxy G1 Plus SOUTH

Miniaturowy GPS GNSS Galaxy G1 Plus SOUTH do pomiarów RTK

Bogaty pakiet funkcji i udogodnień zamknięty w miniaturowej obudowie. Lecz niech cię nie zmylą małe rozmiary tego odbiornika GNSS. Jest zaawansowany technicznie, dokładny i wytrzymały. Pomiarów RTK dokonasz z dokładnością H:±8mm+1ppm i V:±15mm+1ppm, masz do dyspozycji wodoszczelność i pyłoszczelność klasy IP67. System Linux na pokładzie zapewnia zwiększenie szybkości wykonywania operacji i lepszą stabilność pracy twojego GPS-u. Wykorzystanie łączności bezprzewodowej i usług dedykowanych typu Cloud czy Web UI daj ci ogromne możliwości i komfort prowadzenia pomiarów GNSS RTK i późniejszego przetwarzania danych z obserwacji.

Dowiedz się więcej Pobierz broszurę Zapytaj o cenę

 

NOWOŚĆ! S660P SOUTH odbiornik geodezyjny GPS GNSS

Odbiornik geodezyjny S660P SOUTH GPS GNSS-RTK

Odbiornik geodezyjny GPS GNSS S660P SOUTH to kompletne i inteligentne urządzenie do pozycjonowania w terenie. Nadaje się do robót w wymagających warunkach - spełnia wymogi klasy szczelności IP67, wytrzyma też upadek na beton. Dokładność odbiornika przy pomiarach RTK wynosi H:8mm+1ppm, V:15mm+1ppm. Ten model GPS pracuje w systemie Linux, ma dostęp do danych w usłudze Cloud, możliwe jest zarządzanie odbiornikiem bezprzewodowo za pośrednictwem systemu Web UI.

 

Dowiedz się więcej Pobierz broszurę Zapytaj o cenę

 

NOWOŚĆ! KONTROLER POLAR X3 DO ODBIORNIKÓW GPS GNSS RTK

Kontroler Polar X3 do odbiorników GPS GNSS-RTK

Polar X3 to ręczny kontroler współpracujący z odbiornikami GPS GNSS. Sprawdzi się przy pomiarach i obserwacjach w każdych warunkach - posiada klasę szczelności IP67. Kontroler ten jest też odporny na upadki na beton. Wyposażony w system Windows Embedded 6.5 lub Android, łączność bezprzewodową Bluetooth i NFC, obsługuje karty pamięci SD i urządzenia USB, w tym współpracuje z powerbankami. Ma też system czujników, takich jak: akcelerometr, termometr, barometr, manometr. Opcją są: wbudowana kamera 8 Mpx, funkcja telefonu i GPS oraz łączność WiFi i 3G.

Dowiedz się więcej Pobierz broszurę Zapytaj o cenę

 

S720 SOUTH profesjonalny kontroler polowy do odbiorników GPS GNSS i tachimetrów

S720 SOUTH profesjonalny kontroler do GPS GNSS i tachimetrów

System Windows, ultra szybki procesor, modem 3G, obsługa WiFi oraz Bluetooth. Dane pomiarowe dostępne z każdego miejsca dzięki usłudze Cloud, klasa szczelności IP65.

Dowiedz się więcej Zapytaj o cenę

 

SOUTH - Twój Właściwy Kierunek!

PEŁNE WSPARCIE!  - Jako dystrybutor generalny i autoryzowany serwis marki SOUTH, oferujemy zarówno sprzęt geodezyjny, jak również pełne wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl