Drogomierze

Drogomierz (kółko pomiarowe) to jedno z typowych narzędzi wykorzystywanych do pomiaru długości odcinka drogi po linii prostej i po linii krzywej.

Oferujemy różne rodzaje drogomierzy, by umożliwić ci wybór modelu najlepiej dostosowanego do rodzaju pomiarów, jakie masz zamiar przeprowadzać.

Najnowsze modele drogomierzy w naszym geodezyjnym sklepie internetowym

Od uniwersalnych o optymalnej wadze i rozmiarze koła pomiarowego oraz korzystnej proporcji cena-jakość, poprzez lekkie i drogomierze mini, przystosowane do częstego ich przenoszenia, drogomierze o wyższych dokładnościach dla tych, którym zależy na precyzji pomiarów, po wytrzymałe i solidne drogomierze ciężkie, które z kolei odznaczają się dużą stabilnością podczas prowadzenia pomiarów, mogą też być wykorzystywane do pomiaru torów kolejowych, po zainstalowaniu odpowiedniej przystawki do szyn.

Aktualnie w ofercie posiadamy uniwersalne i profesjonalne drogomierze marki Laserliner

Laserliner - 4 lata gwarancji producenta na sprzęt pomiarowy!

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i autoryzowanym serwisem sprzętu Laserliner w Polsce. Zapewniamy fachowe doradztwo i zaopatrzenie w sprzęt pomiarowy, kompleksowe wsparcie techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

oraz marki Nedo

Logo marki Nedo